Chat with us

UPOZORNĚNÍ: Kvůli zvýšenému prodeji musel být denní počet objednávek omezen. Dnes, máme momentálně produkt SKLADEM a posíláme ho ddo 24 hodin. Pospěš i a objednej si IHNED!

Začni mluvit cizím jazykem za 2 týdny, nebo ti 100% vrátíme peníze - GARANTOVÁNO*

"100% bezpečné výsledky"

"Toto je jediná metoda, která mi umožnila ovládnout základy cizího jazyka za něco málo více než 2 týdny."*

*Uvedené výsledky jsou individuální a liší se u každého jedince. Autor nezaručuje stejné výsledky.

David Šimáček
Naučil jsem se základy němčiny za pouhých 14dnů*

S pozdravem

Jmenuji se Štěpán Lhotský a mám tu čest v Česku společně s Franzem Reimannem představit 2týdení formuli automatického učení cizích jazyků. Jsem opravdu velmi nadšený, protože Franzova metoda představuje revoluci v lingvistice.

Už 17 let mám svou vlastní jazykovou školu, ve které jsem pomohl více než 2000 lidí naučit se cizí jazyky, včetně angličtiny, francouzštiny, němčiny, japonštiny a švédštiny. 

Moje víceletá praxe mě naučila jednu věc. Pro rychlé naučení cizího jazyka potřebuji něco efektivnějšího než obyčejné metody. 

Pravda je taková: aby ses rychlenaučil/a komunikovat v cizím jazyce, není dostatečné jen mechanicky šprtat slovíčka. Nepostačí používání profesionálních učebnic a dívání se na filmy v cizím jazyce. Potřebuješ něco intenzivnějšího - pravý aktivátor paměti, který ti pomůže rychle se naučit cizí jazyk. 

Prověřil jsem všechny možné metody, ale pouze jedna umožňuje, aby ses denně naučil/a 200 nových slovíček tak rychlým způsobem.* 

Upřímně, ozvali se mi i lidé, kteří se naučili až 500 slovíček během prvních 48 hodin.* Mnozí z nich začali volně komunikovat daným jazykem po 1. týdnu.*

Lidem, kteří roky bojovali s psychickým blokem, kvůli kterému nebyli schopni mluvit cizím jazykem, pomohla pouze tato metoda. Franzově metodě se podařilo odstranit emoční blokády a nedostatek vůle.*

Díky formuli automatického učení jazyka můžeš snadno: 

Formule, o které píši, funguje ve 3 fázích: 

Odstraňuje demotivaci k učení*

Nikdy, ale opravdu nikdy se nenaučíš cizí jazyk, pokud nemáš potřebnou motivaci. Nedostatek vůle zlomí dříve nebo později každého. Tato metoda odstraňuje nedostatek motivace. Každý den pocítíš v učení zlepšení, a budeš mít mnohem větší chuť na další cvičení. Radost z poznávání nového jazyka bude samozřejmě narůstat a to odežene pocit nedostatku motivace. 

Stimuluje mozek a paměť až 5krát tolik* 

Po několika dnech začne růst aktivita tvého mozku a proces paměti se urychlí. Tak tomu bude každý den do nějakého 4. dne. Tato vysoká hladina stimulace mozku a efektivity paměti se stabilizuje a bude 5krát větší než předtím.*

Automatické zrychlení schopnosti učení cizího jazyka*

Od okamžiku, kdy se začneš učit pomocí metody Franze Reimanna, si budeš automaticky osvojovat cizí jazyky.* Nebudeš na to muset bez přestánní myslet. Cvičení stimulují obě mozkové hemisféry. Učením pomocí této metody dochází k vytvoření až 15krát většího množství neuronových spojů než během normálního učení. Díky tomu si budeš rychleji a lépe pamatovat slovíčka. Nakonec je budeš plynule používat i v hovoru i při psaní, takže pravděpodobně zapomeneš, že bylo potřeba se je vůbec naučit. 

To, co určuje superúčinnost metody automatického učení jazyka jsou do nejmenších detailů rozpracované všem pochopitelné lekce. Jde o speciální lekce učení němčiny, které nikde jinde nenajdete. Každá lekce obsahuje seznam nových slovíček a příklad jejich použití. 

Při procházení jednotlivých lekcí je mozek donucen spojit slovíčka s každým výše uvedeným elementem. Místo dvou spojení "zapiš slovíčka v češtině - zapiš slovíčka v cizím jazyce", která vzniknou při normálním učení seznamu slovíček, při učení pomocí těchto lekcí mozek vygeneruje 5 takových spojení. 

Představ si tedy, že je ve tvém mozku vytvořena silná stálá síť, která zahrnuje daný pojem. Díky tomu si budeš moci rychle zapamatovat nová slovíčka. Krom toho taková síť se dá těžko zničit, takže je přirozený proces zapomínání 5krát pomalejší. 

Už během prvního dne ti kniha se speciálně vytvořenými lekcemi pomůže naučit 200 nových slovíček.* Jejich pravidelné používání ti pomůže normální komunikaci po 2 týdnech.*

Systémem, o kterém mluvím, a který prokázal 5krát větší účinnost než normální metody učení jazyka, je kniha s názvem Lernelingu. 

Její použití: 

Je jednoduché

Není potřeba mechanicky biflovat nová slovíčka a používat odborné učebnice. To dodatečné stimulaci tvé paměti a koncentraci nepomůže. Vše, co musíš udělat, je projít si lekce 2krát denně. Jednou ráno a podruhé večer - poté budeš moci bez problémů komunikovat v cizím jazyce. 

Přirozeně zlepšuje funkci mozku 

Startegicky vymyšlené lekce nejen usnadňují učení němčiny, ale také na základě přirozených mechanizmů paměti a asociací zvyšují koncentraci a mozkovou efektivitu. 

Působí ihned

Pro zvládnutí 200 nových slovíček a výrazů ti postačí 1 den, během kterého také pocítíš první zlepšení a větší vonost v používání cizího jazyka.* Pravidelné učení pomocí lekcí z Lernelingu knihy zajistí, že se brzy naučíš německy a budeš moci komunikovat bez jakýchkoliv problémů i s cizinci.*

Toto by mohla být ta nejefektivnější metoda učení cízích jazyků, která kdy existovala. Krom toho ji prozkoumal tým lingvistů a byla testována na mně a mnoha dalších lidech, jako například na Tereze.

"Rychlé výsledky"

"I když jsem se opravdu snažila na maximum, němčina mi prostě do hlavy nelezla. Uměla jsem jen pozdravit a objednat si kávu, nebo něco k jídlu. Další komunikace jsem schopná nebyla. Ale s touto metodou je to úplně jiné kafe. Ve velmi krátkém čase se mi podařilo naučit základy. Teď bez problémů komunikuji v němčině."*

*Uvedené výsledky jsou individuální a liší se u každého jedince. Autor nezaručuje stejné výsledky.

Tereza Srnová
Učení jazyka nikdy nebylo snazší*

Měj na paměti, že tato metoda, stejně jako všechny ostatní, které jsou dokonce mnohem dražší, není úspěšná u všech. Malé procento lidí, kteří se nestarají o pravidelné utvrzování svého zlepšení, spásu v této metodě nenajde. 

Franz Reimann je s knihou Lernelingu natolik spokojen, že vám poskytuje následující záruku:  

Pokud se během 2 týdnů nenaučíš učivo jednoročního jazykového kurzu, nebo pokud jsi z jakéhokoliv důvodu přesvědčen/a, že tě metoda neuspokojila - stačí, když se ozveš našemu zákaznickému servisu. Firma ti vrátí celou zaplacenou částku v klidu a bez otázek.

Jak při objednávání knihy Lernelingu ušetřit? 

Vysoká účinnost formule učení jazyka pomocí specializovaných lekcí Lernelingu knihy je výsledkem roků vědeckého výzkumu v oblasti procesů paměti. Formule je založena na skvělé metodě tvorby sítě asociací a umožňuje tak až 5krát lepší a delší pamatování nových slovíček. Proto nemůže být levná. 

Avšak Franz Reimann se rozhodl dát slevu prvním návštěvníkům této stránky. Pokud se rozhodneš pro objednání, získáš slevu 50 %. 

S jednorázovou slevou je cena Lernelingu knihy pro učení všech úrovní německého jazyka o polovinu nižší

1994 Kč
997 Kč

Později se tato cena navýší.

UPOZORNĚNÍ

Pro objednání knihy Lernelingu následuj instrukce v pokračování níže.

Klikni na "Začni s učením" a vyplň objednávkový formulář na další stránce. Kniha ti přijde velmi rychle. Pak ji ohodnoť. Pokud nebudeš 100% spokojen/a, prostě dostaneš své peníze zpět - bez otázek. 

Já jsem v každém případě osobně přesvědčen, že s tímto budou všichni více než spokojeni. Abych byl upřímný, budou nadšení. Myslím, že se naučíš cizí jazyk rychleji a snáz, než si vůbec umíš představit. 

Hodně štěstí, 
Štěpán Lhotský

Lernelingu kniha pro učení německého jazyka
Založena na 100% přirozených mentálních procesech

1̶9̶9̶4 Kč
997 Kč

Objednej si dnes, ušetři 50% a získej záruku spokojenosti. 
Zítra již nabídka nebuda dostupná. 

Některé z komentářů našich zákazníků:

Vhodné v každém věku!  

Lenka Lišková

(11 hours ago)

Můj muž je už 2 roky v Německu a já i děti se k němu brzy plánujeme přidat! Mohu říct, že je tato metoda skvělá i pro děti a dospělé. Naučili jsme se velmi snadno německy za pouhé 2 týdny.* Nemůžeme se dočkat, až odejdeme do Německa, abychom vyzkoušeli svoje znalosti.


Lenka Lišková

© 2018 Microsoft Terms Privacy & cookies Developers English

*Uvedené výsledky jsou individuální a liší se u každého jedince. Autor nezaručuje stejné výsledky.

Nejsnazší způsob, jak se naučit německy!

S pozdravem Ivana Horáková 

< mail@mail.com >

Vždycky jsem chtěla navštívit Oktoberfest, ale bála jsem se, jak zvládnu tu masu lidí bez toho, aniž bych uměla německy. Lernelingu mi pomohl ten strach překonat. Jazyk jsem se naučila a tento rok je můj. Dorazííím!


Moc děkuji Lernelingu, Markéta Polívková
*Uvedené výsledky jsou individuální a liší se u každého jedince. Autor nezaručuje stejné výsledky.

Super řešení pro všechny, kdo nemají čas.

Mirek Nováček

< mail@mail.com >

Hodně pracuji, neměl jsem moc času na učení cizího jazyka a kurzy opravdu zabírají hodně času. Manželka mi koupila knihu Lernelingu. Věděla, jak moc bych se chtěl naučit německy. Jsem jí opravdu vděčný. Díky ní a knize Lernelingu se mi podařilo naučit se německy za velmi krátkou dobu.


Aleš Jelínek
*Uvedené výsledky jsou individuální a liší se u každého jedince. Autor nezaručuje stejné výsledky.
*Uvedené výsledky jsou individuální a liší se u každého jedince. Autor nezaručuje stejné výsledky.
156 komentářů  Přidej komentář
 • Jakub Rejza · Top Commenter
  Objednal jsem si knihu s přáním konečně se naučit německy a odcestovat do mého oblíbeného města - Berlína. I když jsem na začátku pochyboval o její účinnosti, za dva týdny bylo všechno jinak :)
  Odpověď · 17 · Like · DATE
  • Martina Drobná
   Myslela jsem si, že se nikdy nenaučím německy, ale konečně k tomu došlo.
   Odpověď · 1 · Like · DATE
  • David Bradáč
   Absolutně nechápu, jak se mi podařilo naučit se německy za 14 dnů. Přitom 4 roky ve škole jsem se nenaučil vůbec nic.
   Odpověď · 3 · Like · DATE
  • Milan Nezval
   To se mi líbí!
   Odpověď · 4 · Like · DATE
 • Marek Vaník
  I já se chci naučit německy :)
  Odpověď · 2 · Like · DATE
 • Iva Králová 
  Působilo to na mně zajímavě, tak jsem si ji koupila a věřte mi, že jsem toho nikdy nelitovala :)))
  Odpověď · 7 · Like · DATE
 • Marcela Veverková
  Jsem na sebe pyšná, podařilo se mi v mých 45 letech naučit německy bez jakýchkoliv problémů. 
  Odpověď · 3 · Like · DATE
 • Matěnová Jana
  Působí to zajímavě, chtěla bych to vyzkoušet. 
  Odpověď · 1 · Like · DATE
 • Pavel Charvát
  Hmmm, jak je to možný? V čem je zakopaný pes?
  Odpověď · 4 · Like · DATE
 • Bořek Zalánský
  Ani já si tím nejsem nějak jistý, ale vidíš, že se to hodně lidem podařilo.
  Odpověď · 1 · Like · DATE
 • Mirek Maděra
  Bez kurzu to nezvládnu, i když mě tohle dost láká.
  Odpověď · 5 · Like · DATE
 • Dana Trojanová
  Na kurz zapomeň! Objednej si knihu Lernelingu a nebudeš litovat!
  Odpověď · 2 · Like · DATE
 • Irena Hladíková
  Nidky jsem neviděla nic s větším účinkem. 
  Odpověď · 2 · Like · DATE
 • Sandra Bílková
  Velmi zajímavé, počkám si na plat a hned objednávám.
  Odpověď · 2 · Like · DATE
 • Jan Mlýnský
  Já jsem díky knize skončil ve Vídni, tak jak chcete, můžete i nadále pochybovat...
  Odpověď · 2 · Like · DATE
View 572 more
Facebook plugin

Kniha Lernelingu představuje zajímavý a jednoduchý způsob učení němčiny. Garantuje úspěchv  každém věku a zvládnutí učiva jednoletého kurzu za pouhé 2 týdny.* Snadno se používá a brzy přináší výsledky. 

1.

Máš problémy s učením ciyích jazyků? Chceš si zlepšit známku, získat lepší práci, nebo jen být schopen(schopna komunikovat na dovolené? Existuje jedno rešení pro všechny lidi, kteří se chtějí naučit německy - kniha Lernelingu. 

2.

Kniha Lernelingu ti zajímavým způsobem umožní zapamatovat si až 200 nových slovíček denně.* Nevyžaduje zakoupení dalších učebnic, placení soukromých hodin nebo docházku na několikaměsíční kurzy. 

3.

Stačí ti jen ráno a večer projít lekce, které jsou v plánu pro daný den. A to je vše. Zlepší se ti paměť a stimuluje až 5krát lepší schopnost zapamatování .* Tato metoda učení ti garantuje ovládnutí němčiny za pouhé 2 týdny!*

4.

Po 2 týdnech budeš používat jazyk na střední úrovni obtížnosti bez problémů a blokád.* Budeš se moci uvolněně pustit do konverzace s jakýmkoliv cizincem.

Více než 4000 spokojených zákazníků v České republice v minulém roce! 

Prověř, zda se můžeš naučit německy s pomocí knihy Lernelingu: 

Kolik umíš cizích jazyků? 

FAQ - Nejčastěji pokládané otázky: 
Jak se používá Lernelingu kniha? 
Lernelingu kniha se skládá ze speciálně a detailně vypracovaných lekcí, které jsou organizovány v jednotlivých kategoriích. Obsahují slovíčka a fráze, které se budeš lehce učit, protože tato metoda stimuluje mozek a paměť. Naučíš se základní výrazy spojené s každodenním životem, prací, domem, zdravím, potravou, rodinou, lidmi, cestováním, byznysem, penězi, technologií, uměním, médii, přírodou a počasím. Vše, co pro to musíš udělat, je si 2krát denně, ráno a večer, projít dané lekce. Objednej si Lernelingu dnes a za pouhé 2 týdny se nauč německy!*
Jak se mohu začít učit? 
Pro začátek ti postačí jen kliknout a dokončit tak objednávku. Kniha ti přijde velmi rychle, takže se budeš hned moci začít učit. Ovládni němčinu za 2 tydny s pomocí Lernelingu knihy!*
Kdy budu moci zpozorovat první výsledky používání knihy Lernelingu? 
Kniha Lernelingu představuje nejsnazší a nejzajímavější způsob učení němčiny. Hned první den se úspěšně naučíš 200 nových slovíček. Po několika dnech se budeš moci domluvit na základní úrovnia již po 2 týdnech budeš zcela ovládat učivo, které se na kurzech učí rok.* Neztrácej čas s několikaměsíčními kurzy a soukromými hodinami, objednej si Lernelingu knihu a za 2 týdny mluv německy!*
Co mohu udělat, pokud mám nějaký problém s učením? 
Pokud budeš mít při používání knihy Lernelingu jakékoliv problémy nebo nejasnosti, obrať se na naši zákaznickou linku. Využij příležitost a nauč se německy ´objednej si Lernelingu ihned!*
Proč je Lernelingu tak účinná? 
Lernelingu je výjimečně účinná, protože funguje ve 3 fázích. Zbavuje tě demotivace, stimuluje mozek a paměť, která začne fungovat až 5krát efektivněji, a automaticky urychluje učení cizího jazyka.* Díky těmto vlastnostem je ideální pro lidi, kterým chybí motivace, nebo kteří se pomaleji učí. Aktivace mozkových buněk zapůsobí na zlepšení paměti a pomalejší zapomínání již naučeného. Díky tomuto systému Lernelingu knihy můžeš ovládnout němčinu již za 2 týdny!*
Je použití Lernelingu jednoduché? 
Ano, použití Lernelingu knihz je více než jednoduché a mohou ji používat všichni. Stačí ti si ji jen objednat. Kliknutím na pouhé jedno tlačítko získáš svůj výtisk. A to je vše. Neexistuje rychlejší a snazší způsob naučit se německy. Objednej si Lernelingu ihned! 
Kdo mi garantuje, že se s knihou Lernelingu naučím německy? 
Každý zákazník získává s koupí speciální 44denní záruku, kterou může v případě nespokojenosti využít. Pokud během záruční lhůty nezvládneš základy němčiny, vrátíme ti celou zaplacenou částku. Bez jakýchkoliv otázek ti budou peníze vráceny na tvůj bankovní účet. Právě díky tomu, že nemáš co ztratit, ti radíme odbjednat si Lernelingu ještě dnes a získat tak speciální slevu! 

Speciální záruka: Pokud do 44 dnů s pomocí Lernelingu knihy neovládneš základy němčiny, vrátíme ti celou částku nákupu na tvůj bankovní účet.

P.S.

Nezapomeň, že pouze kniha Lernelingu umožňuje osvojování až 200 nových německých slov denně.* Používej tuto skvělou metodu v kombinaci s video lekcemi, které získáš úplně ZDARMA při objednání knihy, a nauč se německy za pouhých 30 dní.*P.P.S.

Kvůli neuvěřitelné účinnosti Lernelingu knihy je poptávka po ní obrovská. Proto ti doporučujeme objednat ihned a využít tak akční cenu. Již zítra se bude tato fantastická kniha prodávat za plnou cenu. 99% našich zákazníků se podařilo naučit německy a zbavit se bloků, které jim zabraňovaly konverzovat. Proto je velmi důležité, aby sis zajistil/a svůj výtisk ještě dnes, aby ses již zítra mohl/a začít učit německy. Vzhedem k tomu, že Lernelingu zajišťuje rychlé výsledky, doporučujeme ti si ji objednat co nejdříve! Odesílám požadavek.
Čekejte, prosím!
Kam máme zaslat
Vaši objednávku?
PS: Zaručujeme doručení následující pracovní den.
1 x - 1994 -50% 997.00 Kč + poštovné
1 x - 1994 -50% 997.00 Kč + poštovné
2 -> 1994 -33% 1496.00 Kč + poštovné
Platba při dodání
Kopie, které je možné získat za zvýhodněnou cenu:
11
Poslední prodej
proběhl dne:
100% bezpečný nákup
Klikni zde a nauč se německy za pouhé 2 týdny s knihou PinguDElingo! 
*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.
Perfect Shop ltd. Labre flats, flat2, Triq San Guz, 2532 Victoria, Malta, e-mail: cz@perfectshop-mt.com. Produkt: Lernelingu